E.D. IT

E.D. IT Solutions · Freelance webdeveloper · Remote

Van schema tot werkende oplossing.

Ik bouw websites én de software erachter: dashboards, interne tools, automatisaties. Voor wie iets betrouwbaars nodig heeft en niet wil wachten. Volledig op afstand, dus we kunnen morgen al beginnen.

Achtergrond Elektronica-ICT
Ervaring IT-support @ BEEGO
Werkwijze 100% op afstand
Status Open voor freelance

01Over mij

Achtergrond in elektronica, focus op software

Ik ben Enrique Dhaeseleer, de persoon achter E.D. IT Solutions. Mijn achtergrond ligt in elektronica-ICT, en ik werk daarnaast als IT-supportmedewerker bij BEEGO. In mijn vrije tijd bouw ik eigen software, meestal dashboards en tools die live data verwerken.

Als freelancer hou ik het bewust bij wat ik volledig van thuis uit kan opleveren: websites, software op maat en automatisatie. Geen ter-plaatse-werk, geen hardware. Gewoon een duidelijk afgebakend project en een werkende oplossing op het einde.

AchtergrondElektronica-ICT
NevenwerkIT-support, BEEGO
Werkwijze100% op afstand
BereikInternationaal

02Stuklijst

Wat ik meebreng

Ref.OnderdeelTools & specificatie
U1 Websites & landingpagina's Handgeschreven code, responsive, SEO-basis
U2 Software op maat Dashboards, interne tools, Next.js/React
U3 API- & data-integraties REST-API's, real-time datastromen
U4 Automatisatie & bots Scripts, workflow-automatisatie, Discord-integraties

03Aanbod

Wat een website laten maken kost

Alles handgeschreven in echte code. Geen WordPress of paginabouwers. Dat betekent een site die snel laadt, niet stukgaat door plugin-updates, en waar Google beter mee overweg kan. Zonder onderhoudsabonnement koop je je domeinnaam op je eigen naam (ongeveer €15 per jaar), die blijft dan altijd van jou. Neem je het onderhoudsabonnement erbij, dan zit de domeinnaam daarin inbegrepen.

Onepager

Eén sterke pagina

€350€250

  • Ontwerp op maat van je zaak
  • Werkt vlot op gsm en desktop
  • SEO-basis ingesteld voor Google
  • Twee rondes aanpassingen inbegrepen

Bedrijfssite

Meerdere pagina's

€750€450

  • Aparte pagina's per dienst
  • Contactformulier
  • SEO per pagina ingesteld
  • Twee rondes aanpassingen inbegrepen

04Projecten

Waar ik aan gewerkt heb

  1. P1

    Brouwerij Wildebrasse

    Volledige site voor een ambachtelijke brouwerij: een eigen pagina per bier, verkooppunten, bestelmogelijkheid en contact, opgebouwd rond hun eigen productfoto's.

    • Meerdere pagina's
    • Catalogus
    • Bestelfunctie
    Bekijk live
  2. P2

    Voorbeeld: Lustra Detailing

    Een volledig uitgewerkte voorbeeldsite voor een fictieve zaak, om te tonen hoe een project er visueel en technisch kan uitzien, los van de schema-stijl hierboven.

    • Landingpagina
    • Design
    Bekijk voorbeeld
  3. P3

    btcstats-alpha

    Een tool die jaren aan BTC-koersdata herleidt tot seizoenspatronen, als extra context bij het timen van posities.

    • JavaScript
    • Binance API
    Bekijk live

05FAQ

Vragen die ik vaak krijg

Wat kost een website laten maken?
Een onepager kost €250 (normaal €350) en een bedrijfssite met meerdere pagina's €450 (normaal €750). Daarin zit een ontwerp op maat, een site die vlot werkt op gsm en desktop, SEO-basis voor Google en twee rondes aanpassingen. Het onderhoudsabonnement is optioneel en kost €20 per maand.
Werk je met WordPress of een paginabouwer?
Nee. Alles is handgeschreven in echte code. Dat betekent een site die snel laadt, niet stukgaat door plugin-updates, en waar Google beter mee overweg kan.
Wie is eigenaar van de domeinnaam?
Zonder onderhoudsabonnement koop je de domeinnaam op je eigen naam (ongeveer €15 per jaar), dan blijft die altijd van jou. Met het onderhoudsabonnement zit de domeinnaam inbegrepen.
Wat zit er in het onderhoudsabonnement van €20 per maand?
De domeinnaam, hosting die volledig geregeld is, kleine aanpassingen, back-ups en technische opvolging. Je krijgt antwoord binnen twee werkdagen.
Werk je enkel in de buurt van Merelbeke of Gent?
Nee. Ik woon in Merelbeke (Oost-Vlaanderen), maar werk volledig op afstand voor klanten in België en daarbuiten. Ter plaatse afspreken is niet nodig.
Hoe kies ik een stijl voor mijn website?
Op de stijlenpagina staan vier richtingen. Je kiest er één als vertrekpunt, daarna stem ik kleuren, lettertypes, teksten en foto's af op jouw zaak.
Wat voor software bouw je naast websites?
Dashboards, interne tools, API- en data-integraties, automatisatie en bots, zoals scripts, workflow-automatisatie en Discord-integraties.

06Aan de slag

Heb je iets te bouwen of op te lossen?

Ik werk op afstand, dus we kunnen meteen van start, ongeacht waar je bent.

Of mail rechtstreeks naar enriquedhaeseleer@gmail.com.